Oferta


Hatha Joga i "Aerial (Air) Joga" dla każdego

WKrainie Szeptów prowadzimy regularne zajęcia Hatha Jogi i "Aerial (Air) Jogi" dla każdego.

O szczegółach informujemy indywidualnie mailowo lub telefonicznie.

Jest na styku Gór Złotych i Bialskich niewielka kraina, gdzie każda pora roku rozbrzmiewa szeptem. Szepczą tu dźwięki, barwy, zapachy i kształty. 

Cennik i warunki rezerwacji

Cena pokoju 2-osobowego wynosi 130 zł.

Oferta dla szkół jogi i grup warsztatowych

Zapraszamy do organizacji warsztatów  i kursów wyjazdowych.

JOGA, ODDECH I BIEGÓWKI

Kameralny warsztat pogłębionej praktyki, czyli długi weekend w oazie spokoju w Sudetach
15-19.06.2017

WCZASY OCZYSZCZAJĄCE "vivaldi - lato"

03-16.07.2017 ZAPRASZAMY CHUDYCH I GRUBYCH, ZDROWYCH I CHORYCH, NORMALNYCH I SZALONYCH ...

Kobiecy weekend z gimnastyką słowiańską

Z ogromną przyjemnością zapraszam Cię w podróż do magicznego miejsca w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki) zwanego Krainą Szeptów.

Wyjazd letni - Odnowa ciała i ducha wg 5 przemian

5 sierpnia 2017 ( sobota ) - 12 sierpnia 2017 ( sobota )
Osoba prowadząca Anna Krasucka
Miejsce Kraina Szeptów, Nowy Gierałtów, Kotlina Kłodzka
Opis: 

Joga wakacyjna – Kraina Szeptów 19.08.- 26.08.2017 r.

Odpoczynek dla każdego z nas ozancza co innego, choć w wyobraźni wielu osób kojarzy się ze słodkim lenistwem. Jakże jednak często, gdy kończy się ten wymarzony czas czujemy się gorzej niz chcielibyśmy… Aktywne wakacje są świetną alternatywą, która odpowiada na potrzeby naszego organizmu a joga swoim uniwersalnym działaniem jest w stanie im sprostać. Aby w pełni móc się otworzyć na jej korzystny wpływ dobrze jest pobyć ze sobą, w ciszy, w Naturze, w spokoju…Kilka dni bycia z dala od codzienności i rutyny może przynieść naprawdę moc korzystnych zmian zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym.
Miejsce, które Wam proponujemy jest uroczym zakątkiem, zanurzonym w zieleni drzew, z szumem górskiego potoku w tle – Kraina Szeptów na styku Gór Złotych i Bialskich.
Zajęcia jogi w Czarchacie, nocleg w pokojach 2, 3, i 4- osobowych z łazienkami, pyszna kuchnia wegetariańska wg 5 Przemian oraz górskie wędrówki…taki jest plan naszego wyjazdu, na który bardzo serdecznie zapraszamy. Będzie nam ogromnie miło spędzać z wami czas letni:)

Pożegnanie lata z Jogą 7-10.09.2017

Kiedy kończą sie wakacje i lato robi się trochę smutno. Czeka nas prawdziwie magiczny pobyt w Górach Złotych, w Krainie Szeptów.  

Top tygodnia z Krainą w tle
Top tygodnia z Krainą w tle

Top tygodnia wg. Agnieszki Maciąg

Wiem, że to żadna oferta, ale jestem tak dumna, że chiałam się z Państwem tym natychmiast podzielić!

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy imprezy okolicznościowe, rodzinne spotkania, uroczystości w gronie przyjaciół - wszystko w przyjemnej atmosferze i kameralnym klimacie. 

Masaż

Wypoczynek w górach to nie tylko bieganie po lasach i zwiadzanie wszystkich okolicznych atrakcji. To także czas relaksu, wytchnienia i spokoju. 

Wiadomość

Zachęcamy Was do przeczytania wyjątkowego dla nas wydania magazynu Green Canoe - a w nim artykuł z cyklu "Czym chata bogata".