Kraina szeptów

Wypoczynek po swojemu

Wypoczynek po swojemu

Gości indywidualnych zapraszamy na pobyty „po swojemu”. W ramach pobytu w Krainie Szeptów możecie Państwo skorzystać ze śniadania przygotowywanego przez nas. 

Śniadania serwujemy  zawsze o godzinie 9.00. 

Uprzejmie informujemy, ze najbliższy sklep znajduje się ok. 8km od nas – w Stroniu Śląskim.

Doba noclegowa trwa od godziny 16.00 do 11.00.

Prosimy przyjeżdżać najpóźniej do godziny 22.00, ponieważ późniejsze przyjazdy przeszkadzają pozostałym gościom w należytym wypoczynku, a w Krainie Szeptów szanujemy się nawzajem.

Opłatę należy uiścić gotówką w dniu przyjazdu, w przypadku płatności przelewem 100% płatności należy uiścić przed rozpoczęciem pobytu.

Nie ma możliwości opłat kartą płatniczą.

Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji informujemy, że zadatku rezerwacyjnego nie zwracamy, nie zwracamy także pieniędzy za skrócenie pobytu.

Nie przyjmujemy zwierząt, ponieważ mamy masę własnych! Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że zdołacie nas Państwo przekonać do przyjazdu z psem, pamiętajcie proszę o kilku podstawowych zasadach:

  1. psy nie wchodzą do salonu i kuchni, a najlepiej jeśli po Krainie poruszają się tylko prowadzone na smyczy przez właściciela
  2. wyjście na spacer oznacza wyjście poza teren ogrodu i nie ma możliwości załatwiania potrzeb psiaka na terenie ogrodu
  3. nie zostawiacie Państwo swoich zwierząt samych w pokojach podczas gdy Wy wybieracie się na spacer, rower, narty lub gdziekolwiek poza Krainę Szeptów
  4. właściciel psa czy innego zwierzaka ponosi całkowitą odpowiedzialność za swojego pupila
  5. pamiętajcie Państwo, że nasze zwierzęta są u siebie i to one rządzą na swoim terenie, dlatego bądźcie uważni na swoje zwierzaki
  6. opłata za zwierzaka wynosi 50 zł za cały pobyt.
girl, bicycle, hot air balloon-6561053.jpg
Scroll to Top