Kraina szeptów

Slow Time w Czarchacie

Slow Time w Czarchacie

To oferta przygotowana z myślą o zorganizowanych grupach warsztatowych.
To miejsce dobrych praktyk i aktywności twórczej, która powstała jako przestrzeń służąca do wyrażania i odkrywania siebie, rozwoju wewnętrznego i duchowego oraz połączenia ciała z umysłem i umysłu z duszą.
To miejsce idealne na praktyki jogi, medytacji, relaksacji i oczyszczania, pobyty w odosobnieniu blisko natury, zajęcia rozwojowe, terapeutyczne, wspierające, artystyczne, muzyczne i wszystkie inne, do których potrzeba ciszy, spokoju, przestrzeni, natury i niezwykłej aury.
60-metrowa sala w naturalnym kamieniu i drewnie, wysoka na 3m, z zamocowanymi 9 stanowiskami do jogi w powietrzu i podgrzewaną podłogą to wymarzona przestrzeń dla każdej grupy ceniącej sobie spokój, komfort, intymność i niepowtarzalny nastój zajęć.

 

W komfortowych warunkach w Czarchacie mieści się 16-18 osób w czasie zajęć.
Posiłki przygotowane według zaleceń konsultanta żywieniowego ajurwedy, w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej. Nie serwujemy posiłków bezglutenowych, ale nasze posiłki są tak skomponowane by nawet osoby wymagające specjalnej diety mogły poczuć się syto.

Do dyspozycji uczestników warsztatów oddajemy: maty do jogi, paski, klocki, koce, bolstery i poduszki do medytacji. Chusty do aerialjogi nie są na wyposażeniu Czarchaty- istnieje możliwość wynajęcia chust z instruktorem po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Grupy korzystające z naszej oferty mają cały obiekt do własnej dyspozycji, co zapewnia uczestnikom komfort i niezmącony spokój w czasie pobytu.

Ponadto do Waszej dyspozycji oprócz pokoi oddajemy salon w budynku głównym, w którym serwujemy posiłki i w wolnym czasie, przy rozgrzewającej kozie, możecie spędzać czas z uczestnikami warsztatów, ogród z przestrzenią do wypoczynku i praktyki, miejsce grillowe, miejsce ogniskowe oraz słoneczny taras.

Całość tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji w trakcie trwania warsztatów.

Scroll to Top