Czarchata - miejsce dobrych praktyk i aktywności twórczej


Czarchata - miejsce dobrych praktyk i aktywności twórczej, powstała jako przestrzeń służąca do wyrażania  i odkrywania siebie, rozwoju wewnętrznego i duchowego oraz połączenia ciała z umysłem i umysłu z duszą.

 

relaks
relaks

Czarchata to miejsce idealne na praktyki jogi, medytacji i relaksacji, zajęcia rozwojowe, terapeutyczne, wspierające, artystyczne, muzyczne i wszystkie inne, do których potrzeba ciszy, spokoju, przestrzeni, natury i niezwykłej aury.

60-metrowa sala w naturalnym kamieniu i drewnie, wysoka na 3 m, z zamocowanymi 9 stanowiskami do jogi w powietrzu i podgrzewaną podłogą to wymarzona przestrzeń dla każdej grupy ceniącej sobie spokój, komfort, intymność i niepowtarzalny nastój zajęć.

 

W komfortowych warunkach w Czarchacie mieści się 16-18 osób w czasie zajęć.

 

 

aerial joga
aerial joga

Posiłki przygotowane według zaleceń konsultatnta żywieniowego ajurwedy, w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej. Nie serwujemy posiłków bezglutenowych!

Do dyspozycji uczestników warsztatów oddajemy: maty do jogi, paski, klocki, koce, bolstery i poduszki do medytacji. Chusty do #aerialjoga nie są na wyposażeniu Czarchaty- isteniej możliwość wynajęcia chust z instruktorem po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

 

Grupy korzystające z naszej oferty mają cały obiekt do własnej dyspozycji, co zapewnia uczestnikom komfort i niezmącony spokój w czasie pobytu.

 

Uczestników prosimy o zapoznanie się z zasadami obowiązującymi w Krainie Szeptów ( zakładka OFERTA ).

vedic art
vedic art

 

W Czarchacie organizujemy zajęcia twórcze i kreatywne, np. warsztaty vedic art, pracy z ciałem czy pracy z emocjami.

 

asany
asany

 

Odbywają się zajęcia jogi, czasem relaksacyjne koncerty na misach kryształowych. 

 

 

masaż
masaż

 

Po aktywnym wypoczynku zapewniamy profesjonalne masaże.

joga i medytacje
warsztaty
warsztaty

Wszystkim grupom zorganizowanym gwarantujemy obiekt na wyłączność.

 

Menu dostosowujemy do potrzeb gości.

#joga
joga i relaks
kuchnia eko
kuchnia eko

W czasie warsztatów  dbamy także o zdrowe odżywianie. Preferujemy kuchnię jarską i wegetariańską przygotowywaną wg. różnych kuchni, jednak przede wszystkim stawiamy na świeżość i smak. Nie sewujemy posiłków bezglutenowych.

warsztaty kiszenia warzyw i owoców