Oferta


Jest na styku Gór Złotych i Bialskich niewielka kraina, gdzie każda pora roku rozbrzmiewa szeptem. Szepczą tu dźwięki, barwy, zapachy i kształty. 

Jesienią płonie lekko w pozłocie i cynobrze drzew, krzewów i traw. Zimą skrzypi cicho saniami o śnieg, nocami maluje kwiaty na szybach i trzaska w kominku. Wiosną wodami strumieni spływa w dół, szumiąc melodię budzącego się życia. Latem w zapachu ziół, tokach ptasich, falującym powietrzu i łagodnych pastelach łąk i lasów szemrze.

I w każdej porze roku wśród szeptów tych słychać cichy głos zaproszenia: przyjedź, zobacz, usiądź i posłuchaj, jak w rytmie Twojego serca Kraina Szeptów rozbrzmiewa.

 

 

Cennik

Cena za osobę dorosłą wynosi 80 zł za dobę.

co wiedzieć powinieneś
co wiedzieć powinieneś

Spraw kilka, bez których nie róbcie rezerwacji

Śniadania serwujemy  zawsze o godzinie 9.00. Jeśli z jakiegoś powodu ta godzina Państwu nie odpowiada, proszę pamiętać, że posiłki u nas nie są obowiązkowe, nie zmienia to jednak ceny za pobyt. Uprzejmie informujemy, ze najbliższy sklep znajduje się ok. 8km od nas - w Stroniu Śląskim.

Zasady obowiązujące w Krainie Szeptów

Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na
zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

30.03.2020

Święta WIELKANOCNE

W tym roku do świątecznego stołu zasiądziemy 10 kwietnia, a pożegnamy się w Lany Poniedziałek 13 kwietnia. I nie straszny nam wirus, bo w atmosferze miłości i radości nic złego stać się nie może.

Slow joga

Weekend ze slow jogą z przyczyn oczywistych jest przeniesiony na bliżej nieokreśloną w tej chwili przyszłość!

Oferta dla szkół jogi i grup warsztatowych

Grupy warsztatowe, twórcze, pratyków jogi i medytacji zapraszamy do organizacji warsztatów  i kursów wyjazdowych.

Hatha Joga i "Aerial (Air) Joga" dla każdego

WKrainie Szeptów prowadzimy zajęcia Hatha Jogi i "Aerial (Air) Jogi" w czasie gdy zbierze się odpowiednia liczba uczestników lub gdy organizowane są pobyty z jogą.

Top tygodnia z Krainą w tle
Top tygodnia z Krainą w tle

Top tygodnia wg. Agnieszki Maciąg

Wiem, że to żadna oferta, ale jestem tak dumna, że chiałam się z Państwem tym natychmiast podzielić!