Oferta


Jest na styku Gór Złotych i Bialskich niewielka kraina, gdzie każda pora roku rozbrzmiewa szeptem. Szepczą tu dźwięki, barwy, zapachy i kształty. 

Jesienią płonie lekko w pozłocie i cynobrze drzew, krzewów i traw. Zimą skrzypi cicho saniami o śnieg, nocami maluje kwiaty na szybach i trzaska w kominku. Wiosną wodami strumieni spływa w dół, szumiąc melodię budzącego się życia. Latem w zapachu ziół, tokach ptasich, falującym powietrzu i łagodnych pastelach łąk i lasów szemrze.

I w każdej porze roku wśród szeptów tych słychać cichy głos zaproszenia: przyjedź, zobacz, usiądź i posłuchaj, jak w rytmie Twojego serca Kraina Szeptów rozbrzmiewa.

 

 

Cennik

Cena za osobę dorosłą wynosi 120 zł za dobę z pysznym śniadaniem.

co wiedzieć powinieneś
co wiedzieć powinieneś

Spraw kilka, bez których nie róbcie rezerwacji

Śniadania serwujemy  zawsze o godzinie 9.00. Jeśli z jakiegoś powodu ta godzina Państwu nie odpowiada, proszę pamiętać, że posiłki u nas nie są obowiązkowe, nie zmienia to jednak ceny za pobyt. Uprzejmie informujemy, ze najbliższy sklep znajduje się ok. 8km od nas - w Stroniu Śląskim.

Zasady obowiązujące w Krainie Szeptów

Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na
zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

Oferta dla szkół jogi i grup warsztatowych

Grupy warsztatowe, twórcze, pratyków jogi i medytacji zapraszamy do organizacji warsztatów  i kursów wyjazdowych.

Hatha Joga i "Aerial (Air) Joga" dla każdego

WKrainie Szeptów prowadzimy zajęcia Hatha Jogi i "Aerial (Air) Jogi" w czasie gdy zbierze się odpowiednia liczba uczestników lub gdy organizowane są pobyty z jogą.

Top tygodnia z Krainą w tle
Top tygodnia z Krainą w tle

Top tygodnia wg. Agnieszki Maciąg

Wiem, że to żadna oferta, ale jestem tak dumna, że chiałam się z Państwem tym natychmiast podzielić!